Euro Para Birimi
 • USD/RUB89.5714
 • GBP/RUB113.9069
 • TRY/RUB2.7778
 • EUR/RUB97.0954
Alanya
+21°C
2305apartmanlar on site

Yekta Kingdom Trade Center

Kat seçiniz
Blok
D
C
B
A
Kat
Proje Hakkında

Dev inşaat firması Yekta Homes ’tan ezber bozan dev bir proje daha!

Başlangıç: Eylül 2019

Bitiş: Aralık 2021

Yatırım değeri günden güne artan Alanya’da, konumuyla sıra dışı, eşi benzeri olmayan; denize en yakın, en büyük, en ayrıcalıklı yaşam!

Böylesi daha önce hiç yapılmadı ve bundan sonra da yapılması mümkün olmayacak kadar kıymetli bir konumda!

Alanya’nın en hızlı değerlenen, en hızlı gelişen bölgesi Mahmutlar ’da, bölgenin en büyük en prestijli projesi Yekta Kıngdom yükseliyor! Hava ve kara ulaşım hatlarının ortasında; denize yürüme mesafesinde, havaalanına 20 dakika mesafede. Şehrin her noktasına ulaşım çok kolay.24 saat canlı! Yekta Kıngdom, iş hayatına yön veren, herkesin ihtiyacına cevap verecek bir proje. İsteyene huzur isteyene yatırım imkânı sunuyoruz. Her şekilde kazancınızı arttıracak, bölgenin sosyo-kültürel ve sosyo –ekonomik gelişimine ayrıca katkıda bulunacak modern bir hayat.

Yekta Kingdom da hayatınıza renk katacak, sosyalleşebileceğiniz, komşularınızla sıcak ilişkiler kurabileceğiniz alanları, günlük yaşamın gerektirdiği aktiviteleri, evinizden uzaklaşmadan yapabilmeniz için tasarladık. Kışın kapalı havuzda yüzebilir, Türk hamamı ve sauna da günün yorgunluğunu atarak, yaz-kış yuvanızın keyfine varabilirsiniz. Yazın Alanya nın içinizi ısıtacak güneşinde güneşlenebilir ve havuzunuzda çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

40.000 m2'lik alan üzerine inşa edilen Yekta Kingdom, iki etaptan oluşuyor. İlk etapta 10.000 m2 alanda Yekta Trade Center yükseliyor. Yekta Trade Center da on iki katlı 4 blok ve toplamda 280 rezidans yer alıyor.10.000 m2 iş merkezi ve ofis katıyla tüm çevreye ticari canlılık getirecek olan bu proje; aynı zamanda hayatınıza renk katacak sosyal alanlardan oluşuyor.

İkinci etapta ise 30.000 m2 alan üzerinde Yekta Kıngdom, şehre hakim konumuyla tüm şehri selamlıyor! 12’şer katlı 5 blokta 1+1’ den 4+1’e kadar ultra lüks konutlar, geniş balkonlar, teraslar, açık kapalı araç park yerleri ,tenis kortu, aqua park, kapalı ısıtmalı yüzme havuzları, spa merkezi, masaj salonları, baktıkça huzur bulacağınız bahçe peyzajı ve hayal gücünüzü zorlayacak tüm sosyal alanlar, sıra dışı mimarisini de ekleyerek bir evden daha fazlasını sunuyor.

Dört bir yandan ışık alan, ferah, Akdeniz’in engin maviliklerine bakan daireler, geniş balkonları, ustalıkla tasarlanmış yerleşim planıyla fark yaratıyor. Özenle seçilen kaliteli malzemeler, yüksek tavanlı, şık, konforlu ve ergonomik dairelerde hayat buluyor. Sosyal imkanları ve inşaat kalitesi ile Yekta Kıngdom her ailenin ihtiyacına çözüm oluyor.

Uçsuz bucaksız sahilleri, Türkiye’nin en temiz, mavi bayraklı plajları ,tüm dünyadan binlerce insanın yaşamak için tercih ettiği, Akdeniz’in göz bebeği Alanya’da; hayal ettiğiniz hayatı Yekta Kıngdom da bulacaksınız!

Değişkenler
 • Katlar:
  12
 • İnşaat başlangıcı:
  09.2019
 • Teslim tarihi:
  12.2021
 • Blok sayısı:
  4
 • Toplam daire sayısı:
  280
Kapalı
İstek detayları
Views count: 581921
Proje Özellikleri
Konum
Diğer İmkanlar
İç donanım
Sosyal Tesis Olanakları
Teknik özellikler
İnşaat süreci
İnşaat, özel bir teftiş şirketinin bir toprak incelemesi yaptıktan sonra başlar.

Bu denetimin sonuçlarına göre bir geliştirme projesi hazırlanmaktadır. Bu proje şehir planlama belediyesi tarafından onaylanmış ve bundan sonra bir inşaat ruhsatı verilmiştir. Her inşaat aşaması denetçiler tarafından izlenir; inşaat ekipmanları, kompleksin inşaatı için kullanılan malzemeler de kontrol edilir. İnşaat tamamlandıktan sonra, denetim şirketi 15 yıl boyunca inşaat kalitesi garantisi verir.

Zemin ve döşeme
39 cm kalınlığında bir örtüşme betonarme olacaktır.

Döşeme için açık renklerde seramik karolar kullanılmıştır. Önde gelen Türk firmalarının kataloglarından en yüksek kalitede seramikler seçilecektir. Tavanlar arasındaki yükseklik 3.35 m'dir.

Duvarlar
İç ve dış duvarlar bloks bimsle örülmüştür.

İç duvarlar önce sıva ve alçı ile kaplanır ve daha sonra boyanır.

Pencere ve kapılar
70 mm kalınlığındaki pencereler, çerçeveler ve kapılar, önde gelen üreticilerden gelen metal çerçeveli PVC'den yapılmıştır.

Tüm pencere ve kapılar, iki açılış modlu katlama elemanına sahiptir.

Mutfak
Kullanıma hazır mutfaklar.

Mutfak tezgahı mermer veya granitten yapılmıştır. Mutfak önlüğü döşenmiştir.

Banyolar
Banyolardaki duvarlar ve zeminler tamamen açık renkli seramik karolarla döşenmiştir.

Banyolarda temperli cam duşlar, ankastre duvara monte tuvaletler, aynalı dolaplar, evye ve havlu bölmeleri bulunur. Banyolardaki tavanlar, üzerine monte edilmiş spot ışıkları bulunan su geçirmez alçıpandan yapılmıştır. Havalandırma.

Merdiven
Tüm merdivenler mermerle kaplıdır.

Tüm merdiven ve balkonlarda parmaklıklar bulunur.

İletişim
Su ve elektrik ile ilgili tüm iletişimler TSE kalite işaretine sahip malzemelerden yapılmıştır; bu, Türkiye Kalite Enstitüsü'nün tüm testlerini geçmek anlamına gelir.

Tüm odalar ve tüm balkonlar, TV antenleri için telefon hatlarına ve jaklara sahiptir. Ayrıca, balkonlarda su musluğu bulunmaktadır. Su boruları yüksek mukavemetli plastikten yapılmıştır.

Sigorta
İnşaat süresince tüm risk ve kayıplar geliştiriciye aittir.

Anahtar teslim dairelerin alıcıya devredilmesinden sonra tüm sorumluluk alıcıya devredilir.

Çalıştırma
Kompleksin inşaatı tamamlandıktan sonra, inşaat şirketi Yekta Homes, bir konut sakinlerinin kurulmasına yardımcı olacak ve kompleksin düzenini sağlamak için gerekli çalışma personelini sağlayacaktır.

Proje kat planları
Odalı
1+1
2+1
3+1
4+1+
Göster
Online turumuzla alacağınız daireyi ziyaret edin
İlgilendiğiniz dairenin ve bu dairenin bulunduğu projenin ilerleyişini göstermek için canlı bir inceleme turu düzenleyeceğiz
Size uygun bir daire seçin
Online tur ile rezervasyon formunu doldurun
Sizin için uygun olan bir zamanda bir daireyi online inceleyin
Çevrimiçi tur rezervasyonu yapın
Yekta Team
Sibel Kaya
Sibel Kaya
Satış Temsilcisi
Diğer projeler
Ücretsiz Danışmanlık

Deneyimli yöneticilere danışın

Sibel Kaya
Satış Temsilcisi