Euro Para Birimi
 • USD/RUB89.5714
 • GBP/RUB113.9069
 • TRY/RUB2.7778
 • EUR/RUB97.0954
Alanya
+18°C
2305apartmanlar on site

Vizyonumuz

İlk günkü heyecan ve hevesimizi kaybetmeden, tecrübemiz, güvenilir kimliğimiz ,güler yüzlü uzman kadromuz ,satış öncesi ve sonrasında verdiğimiz hizmetlerimizle,katıldığımız uluslararası fuar organizasyonlarıyla,daha çok insanı nitelikli konut sahibi yaparak ; Ülkemizin ve Alanya’mızın tanıtımına katkıda bulunmak, kalitemizden ve bağlı bulunduğumuz etik ilkelerimizden ayrılmadan mutlu ailemizi her geçen gün daha da büyütmek istiyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
20 hazır proje
1000 bitmiş daire
2000'den fazla memnun müşteri
18 senelik tecrübe
Help with arrangement on place
Tüm konut projeleri zamanında teslim edilir

Misyonumuz

Yıllardır sektöre yön veren gücümüzle , Akdeniz’in en güzel evlerini inşa ettiğimiz yapılarda ;sürekli gelişme ve son teknolojiyi takip etme anlayışımızla, insan ilişkilerini her zaman öncelik olarak görüp sadece bir konut değil; bir yaşam tarzı ortaya koyuyoruz.

Hakkımızda

Günümüz trendine uygun, modern ve teknik standartların üzerinde binalar inşa eden Yekta Homes, dünyanın dört bir yanından ailesine kattığı mutlu müşterilerle büyümeye devam ediyor. Uluslararası bir firma olan ve Gürses Group şirketler topluluğu içinde yer alan Yekta Homes yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine en kaliteli hizmeti verme prensibiyle çalışıyor. Eşsiz mimari tasarımlarla sunduğu projeleri, müşterilerine sağladığı yatırım fırsatları ve müşteri memnuniyeti öncelikli hizmetleri ile sağlam temeller üzerinde yükselmekte.

Yekta Homes’i tercih eden yatırımcılar, sadece bir ev almadıklarını çok iyi biliyorlar. Projelerde yaşama şansını elde edenler,tasarımlardaki kalite ve geniş sosyal alanlarla konforlu ve güvenli bir hayata Yekta Homes ’la kavuşuyorlar. Her geçen gün artan bilgi birikimini ve deneyimlerini kullanarak sektörde en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Yekta Homes, müşterilerinden aldığı güçle ve işinde profesyonel, güler yüzlü ekibiyle satış öncesi ve sonrası hizmetlerinde, liderliğini devam ettirmektedir.

PROJELERİMİZ  • FiyatKapalı
  • Toplam daire sayısı45
  • FiyatKapalı
  • Toplam daire sayısı280
  Alanya’nın en hızlı değerlenen, en hızlı gelişen bölgesi Mahmutlar ’da, bölgenin en büyük en prestijli projesi Yekta Kıngdom yükseliyor!
  • FiyatKapalı
  • Toplam daire sayısı48
  The construction of Yekta Queen Residence will be conducted using the most advanced and modern technology in the construction industry, and with environmentally sound construction materials. The development offers cozy one bedroom apartments, comfortable and spacious two bedroom apartments, as well as luxurious and unique penthouse apartments containing two or three bedrooms.

Ücretsiz Danışmanlık

Deneyimli yöneticilere danışın

Sibel Kaya
Satış Temsilcisi