Euro Para Birimi
  • USD/RUB89.5714
  • GBP/RUB113.9069
  • TRY/RUB2.7778
  • EUR/RUB97.0954
Alanya
+21°C
2305apartmanlar on site

Online hizmetler

Güvenliğiniz ve konforunuz en önemli önceliğimizdir!

Online Sunum-Tüm dünyayı etkisi altına alan mevcut durumdan dolayı inceleme gezimizi ertelemenize gerek yok. Sizin için bu hizmetimizi online duruma getirdik. Şimdi Skype ve Whatsapp üzerinden basit bir iletişim yoluyla bunu yapabilirsiniz.

Tüm ailenizle bilgisayar ekranından ayrılmadan ,danışmanlarımıza tüm sorularınızı sorabilir, projeleri inceleyebilir gerekli tavsiyeleri aldıktan sonra ilgilendiğiniz dairenin rezervasyonunu yapabilirsiniz.

Ayrıca, kararınızdan emin olduğunuzda, online olarak imzalayacağımız bir satış sözleşmesi yapacağız. Sözleşmede , sizin için uygun olan bir ödeme programına satış danışmanınızın da yardımıyla karar vereceksiniz.

Önemli! Pandeminin sona ermesinden ve ofisimize geldikten sonra, sözleşme yeniden imzalayacak ya da diğer dairelere herhangi bir yaptırım olmadan geçiş yapabileceksiniz. Online olarak yapmış olduğunuz sözleşme talep ettiğiniz zaman herhangi bir ceza olmadan feshedilecektir.

3 Adımda Onlıne daire rezervasyonu nasıl yapılır?

Size tüm ayrıntıları anlatacağız. Sorularınızı bir telefon görüşmesi Skype veya WhatsApp aracılığıyla cevaplayacağız. Bunun için bize iletişim bilgilerinizi vermeniz yeterlidir:

1) Web sitemizden (yektahomes.com) bize ulaşın sayfadaki iletişim formunu doldurabilirsiniz veya sağ alt köşedeki online sohbeti kullanabilirsiniz

2) Sosyal medyamızdan özel bir mesajla: https://www.instagram.com/yektahomes_tr/.

İlgilendiğiniz dairenin online inceleme turunu planlayacağız Size daireyi ve projenin gelişim durumunu göstereceğiz, Tüm sorularınızı cevaplayacağız. Size devam eden projelerimizden bahsedeceğiz. Ayrıca projelerimizin ana özelliklerini ziyaret etmeden öğrenebileceğiniz proje turlarımızla da videolar hazırlıyoruz.

Yeni bir daire seçtiniz  şimdi online olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Emlak fiyatının% 5'ini ödemeniz koşuluyla bir sözleşme imzalayacağız. Bu ödeme, ofisimizi ziyaret edene kadar ayrılacaktır. Rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz, bu ödemeyi iade edeceğiz.

Bir daire için rezervasyon:

1) Daire sayfasındaki "Değişkenler" bloğundaki "Rezervasyon yap" düğmesini tıklayın.

2) Rezervasyon formunu doldurduğunuzda, satış danışmanımız rezervasyonunuzu onaylamak ve sözleşmeyi nasıl imzalayacağınız hakkında bilgi vermek için sizinle iletişime geçecektir.

Ücretsiz Danışmanlık

Deneyimli yöneticilere danışın

Sibel Kaya
Satış Temsilcisi