Euro Para Birimi
 • USD/RUB88.1453
 • GBP/RUB113.4947
 • TRY/RUB2.6817
 • EUR/RUB95.6817
Alanya
+31°C
2309apartmanlar on site

Yekta Kingdom Premium

Kat seçiniz
Blok
C
E
D
B
A
Kat
Proje Hakkında

Bitiş: 2024

Denizi ve doğasıyla 4 mevsim aktif bir yaşamın olduğu Alanya da; Yekta Kıngdom projemizin

2. Etabı olan Yekta Kingdom Premium, Alanya’nın en değerli noktasında yer alarak; Akdeniz’in en nitelikli projesi olarak karşınıza çıkıyor.

Sizi ayrıcalıklı kılan Premium yaşam!

30,000 m2’lik arsa üzerinde konuşlanan projemizde 5 blok bulunuyor. Yol seviyesinden 12 metre yükseklikten başlayarak bölgedeki en yüksek komplex olma özelliğini taşıyor ve tüm şehri adeta ayaklarınızın altına seriyor.

Üstelik Yekta Trade Center’a yürüyen merdiven ve asansörlerle bağlantı olan projemizde canlı şehir hayatına kolaylıkla ulaşabileceksiniz..

Yekta Premium da bölge de bulunmayan büyüklük ve kalitedeki tüm daireleri ayrıcalıklı bir hayat isteyenler için tasarladık. Yüksek tavanlar, muazzam bahçe peyzajına bakan geniş teraslı daireler. Komple yerden ısıtma tesisatıyla her mevsim konforu hissedeceğiniz bir hayat sizi bekliyor.

Tüm ailenizin, çocuklarınızın günlerini güvenli, dolu dolu ve keyifli geçirmesini ve hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlayan birçok sosyal donatı Yekta Premium da bir araya geliyor.

Geçmişin ihtişamı bugünün yaşam tarzıyla Akdeniz’in sıcacık topraklarında buluşuyor!

Şimdi Premium bir yaşamın kapıları açılıyor. Ve medeniyetlerin beşiğinde Saray ihtişamını yaşatıyor. 1600 m2 yi bulan kapalı otopark ve İyi tasarlanmış, fonksiyonel, benzersiz dış mekânlar, kendiniz ve konuklarınız ilgi çekici herşey bir araya geliyor.

Hemen girişte sizi karşılayan gösteri havuzunun renkli gösterileriyle, dünyanız değişecek. Tüm gün ailenizle içinden çıkmak istemeyeceğiniz güneşlenme teraslı muhteşem havuzlar ,0-3 yaş için düşünülmüş bebek havuzları ve mistik çardaklar..

Biraz ilerde karşınıza çıkan ve tüm bahçeyi panoramik izleyip her anınızı ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz sky way yürüyüş yoluyla adeta ayaklarınız yerden kesilecek.

Havuzun en çekici hali olan sonsuzluk havuzunda yüzmek, size rüya gibi bir yüzme keyfi yaşatacak!

Etrafında süs havuzları ve dört mevsim yeşil, çiçekli yollar, açık kapalı dinlenme ve güneşlenme terasları, keyifle etrafı seyredeceğiniz gölgeliklerle tüm anınızda konforu hissedeceğiniz masalsı bir hayat gerçek oluyor.


Mini golf, tenis ve satranç alanından, mini clup, çocuk parkı, tırmanma duvarları, multi kortlar,aqua parklar ve dalga havuzlarına kadar tüm gününüzü benzersiz geçireceğiniz bambaşka bir yaşamın kapıları açılıyor.Yekta Premium size;ailenizle barbekü yapabileceğiniz komşularınızla keyif kahvenizi içip sohbetler edeceğiniz mekanlardan açık hava sinemasına kadar sahip olacağınız daha bir çok zengin seçenek sunuyor.

Yekta Kingdom Premium Sizi ayrıcalıklı kılan Premium Yaşamın kapılarını sizler için açıyor…

Değişkenler
 • :
  Mahmultlar
 • En düşük daire m2 si:
  68 m2
 • Katlar:
  12
 • Teslim tarihi:
  2024
 • Blok sayısı:
  5
 • Toplam daire sayısı:
  720
Başlayan Fiyatlar € 221,000
İstek detayları
Views count: 151256
Proje Özellikleri
Konum
Diğer İmkanlar
İç donanım
Sosyal Tesis Olanakları
Teknik özellikler
İnşaat süreci
İnşaat, özel yapı denetim şirketinin zemin etüdü yapmasından sonra başlar.

Bu denetimin sonuçlarına göre bir geliştirme projesi hazırlanmaktadır. Bu proje şehir planlama belediyesi tarafından onaylanmış ve bundan sonra bir inşaat ruhsatı verilmiştir. Her inşaat aşaması denetçiler tarafından izlenir; inşaat ekipmanları, kompleksin inşaatı için kullanılan malzemeler de kontrol edilir. İnşaat tamamlandıktan sonra, denetim şirketi 15 yıl boyunca inşaat kalitesi garantisi verir.

Zemin ve döşeme
Monolitik(tek parça) betonarme zeminler

Zeminde seramik granit döşeme. Katlar arası mesafe 3,35 santi metredir.

Duvarlar
İç ve dış duvarlar bloks bimsle örülmütür.

İç duvarlar önce sıva ve alçı ile kaplanır ve daha sonra boyanır.

Pencere ve kapılar
Aliminyum pencereler. Ahşap kapılar.

Tüm pencere ve kapılar, iki açılış modlu katlama elemanına sahiptir.

Mutfak
Mutfak parlak renklerde ayarlayın.

Kullanıma hazır mutfaklar

Banyolar
Banyolardaki duvarlar ve zeminler tamamen açık renkli seramik karolarla döşenmiştir.

Banyolarda temperli cam duşlar, ankastre duvara monte tuvaletler, aynalı dolaplar, evye ve havlu bölmeleri bulunur. Banyolardaki tavanlar, üzerine monte edilmiş spot ışıkları bulunan su geçirmez alçıpandan yapılmıştır. Havalandırma.

Merdiven
Tüm merdivenler mermerle kaplıdır.

Tüm merdiven ve balkonlarda parmaklıklar bulunur.

İletişim
Su ve elektrik ile ilgili tüm iletişimler TSE kalite işaretine sahip malzemelerden yapılmıştır; bu, Türkiye Kalite Enstitüsü'nün tüm testlerini geçmek anlamına gelir.

Tüm odalar ve tüm balkonlar, TV antenleri için telefon hatlarına ve jaklara sahiptir. Ayrıca, balkonlarda su musluğu bulunmaktadır. Su boruları yüksek mukavemetli plastikten yapılmıştır.

Sigorta
İnşaat süresince tüm risk ve kayıplar inşaat şirketine aittir.

Çalıştırma
Kompleksin inşaatı tamamlandıktan sonra, inşaat şirketi Yekta Homes, yönetimin kurulmasına yardımcı olacak ve kompleksin düzenini sağlamak için gerekli çalışma personelini sağlayacaktır.

Canlı yayın
Proje kat planları
Odalı
1+1
2+1
3+1
4+1+
Göster
-
Online turumuzla alacağınız daireyi ziyaret edin
İlgilendiğiniz dairenin ve bu dairenin bulunduğu projenin ilerleyişini göstermek için canlı bir inceleme turu düzenleyeceğiz
Size uygun bir daire seçin
Online tur ile rezervasyon formunu doldurun
Sizin için uygun olan bir zamanda bir daireyi online inceleyin
Çevrimiçi tur rezervasyonu yapın
Yekta Team
Sibel Kaya
Sibel Kaya
Satış Temsilcisi
Diğer projeler
Ücretsiz Danışmanlık

Deneyimli yöneticilere danışın

Sibel Kaya
Satış Temsilcisi