Euro Para Birimi
 • USD/RUB76.7803
 • GBP/RUB94.2601
 • TRY/RUB11.454
 • EUR/RUB82.8075
Alanya
+17°C
1154apartmanlar on site

Yekta Kingdom Premium

Kat seçiniz
Blok
E
D
B
A
Kat
Proje Hakkında

Başlangıç: Eylül 2019

Bitiş: Aralık 2022

Denizi ve doğasıyla 4 mevsim aktif bir yaşamın olduğu Alanya da; Yekta Kıngdom projemizin

2. Etabı olan Yekta Kingdom Premium, Alanya’nın en değerli noktasında yer alarak; Akdeniz’in en nitelikli projesi olarak karşınıza çıkıyor.

Sizi ayrıcalıklı kılan Premium yaşam!

30,000 m2’lik arsa üzerinde konuşlanan projemizde 5 blok bulunuyor. Yol seviyesinden 12 metre yükseklikten başlayarak bölgedeki en yüksek komplex olma özelliğini taşıyor ve tüm şehri adeta ayaklarınızın altına seriyor.

Üstelik Yekta Trade Center’a yürüyen merdiven ve asansörlerle bağlantı olan projemizde canlı şehir hayatına kolaylıkla ulaşabileceksiniz..

Yekta Premium da bölge de bulunmayan büyüklük ve kalitedeki tüm daireleri ayrıcalıklı bir hayat isteyenler için tasarladık. Yüksek tavanlar, muazzam bahçe peyzajına bakan geniş teraslı daireler. Komple yerden ısıtma tesisatıyla her mevsim konforu hissedeceğiniz bir hayat sizi bekliyor.

Tüm ailenizin, çocuklarınızın günlerini güvenli, dolu dolu ve keyifli geçirmesini ve hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlayan birçok sosyal donatı Yekta Premium da bir araya geliyor.

Geçmişin ihtişamı bugünün yaşam tarzıyla Akdeniz’in sıcacık topraklarında buluşuyor!

Şimdi Premium bir yaşamın kapıları açılıyor. Ve medeniyetlerin beşiğinde Saray ihtişamını yaşatıyor. 1600 m2 yi bulan kapalı otopark ve İyi tasarlanmış, fonksiyonel, benzersiz dış mekânlar, kendiniz ve konuklarınız ilgi çekici herşey bir araya geliyor.

Hemen girişte sizi karşılayan gösteri havuzunun renkli gösterileriyle, dünyanız değişecek. Tüm gün ailenizle içinden çıkmak istemeyeceğiniz güneşlenme teraslı muhteşem havuzlar ,0-3 yaş için düşünülmüş bebek havuzları ve mistik çardaklar..

Biraz ilerde karşınıza çıkan ve tüm bahçeyi panoramik izleyip her anınızı ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz sky way yürüyüş yoluyla adeta ayaklarınız yerden kesilecek.

Havuzun en çekici hali olan sonsuzluk havuzunda yüzmek, size rüya gibi bir yüzme keyfi yaşatacak!

Etrafında süs havuzları ve dört mevsim yeşil, çiçekli yollar, açık kapalı dinlenme ve güneşlenme terasları, keyifle etrafı seyredeceğiniz gölgeliklerle tüm anınızda konforu hissedeceğiniz masalsı bir hayat gerçek oluyor.


Mini golf, tenis ve satranç alanından, mini clup, çocuk parkı, tırmanma duvarları, multi kortlar,aqua parklar ve dalga havuzlarına kadar tüm gününüzü benzersiz geçireceğiniz bambaşka bir yaşamın kapıları açılıyor.Yekta Premium size;ailenizle barbekü yapabileceğiniz komşularınızla keyif kahvenizi içip sohbetler edeceğiniz mekanlardan açık hava sinemasına kadar sahip olacağınız daha bir çok zengin seçenek sunuyor.

Yekta Kingdom Premium Sizi ayrıcalıklı kılan Premium Yaşamın kapılarını sizler için açıyor…

Değişkenler
 • En düşük daire m2 si:
  68 m2
 • Katlar:
  12
 • İnşaat başlangıcı:
  09.2019
 • Teslim tarihi:
  12.2022
 • Blok sayısı:
  5
 • Toplam daire sayısı:
  720
$ USD
RUB
£ GBP
TRY
EUR
€ 76,000
İstek detayları
Views count: 23391
Proje Özellikleri
Konum
Diğer İmkanlar
Aletler
Sosyal Tesis Olanakları
Teknik özellikler
İnşaat süreci
İnşaat, özel bir teftiş şirketinin bir toprak incelemesi yaptıktan sonra başlar.

Bu denetimin sonuçlarına göre bir geliştirme projesi hazırlanmaktadır. Bu proje şehir planlama belediyesi tarafından onaylanmış ve bundan sonra bir inşaat ruhsatı verilmiştir. Her inşaat aşaması denetçiler tarafından izlenir; inşaat ekipmanları, kompleksin inşaatı için kullanılan malzemeler de kontrol edilir. İnşaat tamamlandıktan sonra, denetim şirketi 15 yıl boyunca inşaat kalitesi garantisi verir.

Zemin ve döşeme
Monolitik(tek parça) betonarme zeminler

Döşeme için açık renklerde seramik karolar kullanılmıştır. Önde gelen Türk firmalarının kataloglarından en yüksek kalitede seramikler seçilecektir. Tavanlar arasındaki yükseklik 3.35 m'dir.

Duvarlar
Dış duvarlar beton bloktan yapılmıştır ve ses yalıtımı 52 dB'dir.

İç duvarlar ek ses ve ısı yalıtımı için içi boş seramik tuğlalarla kaplanmıştır. Tüm iç duvarlar önce çimentoyla, sonra alçı ile kaplanmıştır.

Pencere ve kapılar
70 mm kalınlığındaki pencereler, çerçeveler ve kapılar, önde gelen üreticilerden gelen metal çerçeveli PVC'den yapılmıştır.

Tüm pencere ve kapılar, iki açılış modlu katlama elemanına sahiptir.

Mutfak
Mutfak parlak renklerde ayarlayın.

Mutfak tezgahı mermer veya granitten yapılmıştır. Mutfak önlüğü döşenmiştir.

Banyolar
Banyolardaki duvarlar ve zeminler tamamen açık renkli seramik karolarla döşenmiştir.

Banyolarda temperli cam duşlar, ankastre duvara monte tuvaletler, aynalı dolaplar, evye ve havlu bölmeleri bulunur. Banyolardaki tavanlar, üzerine monte edilmiş spot ışıkları bulunan su geçirmez alçıpandan yapılmıştır. Havalandırma.

merdiven
Tüm merdivenler mermerle kaplıdır.

Tüm merdiven ve balkonlarda parmaklıklar bulunur.

iletişim
Su ve elektrik ile ilgili tüm iletişimler TSE kalite işaretine sahip malzemelerden yapılmıştır; bu, Türkiye Kalite Enstitüsü'nün tüm testlerini geçmek anlamına gelir.

Tüm odalar ve tüm balkonlar, TV antenleri için telefon hatlarına ve jaklara sahiptir. Ayrıca, balkonlarda su musluğu bulunmaktadır. Su boruları yüksek mukavemetli plastikten yapılmıştır.

sigorta
İnşaat süresince tüm risk ve kayıplar geliştiriciye aittir.

Anahtar teslim dairelerin alıcıya devredilmesinden sonra tüm sorumluluk alıcıya devredilir.

çalıştırma
Kompleksin inşaatı tamamlandıktan sonra, inşaat şirketi Yekta Homes, bir konut sakinlerinin kurulmasına yardımcı olacak ve kompleksin düzenini sağlamak için gerekli çalışma personelini sağlayacaktır.

Proje kat planları
Odalı
1+1
2+1
3+1
4+1+
Göster
Online turumuzla alacağınız daireyi ziyaret edin
İlgilendiğiniz dairenin ve bu dairenin bulunduğu projenin ilerleyişini göstermek için canlı bir inceleme turu düzenleyeceğiz
Size uygun bir daire seçin
Online tur ile rezervasyon formunu doldurun
Sizin için uygun olan bir zamanda bir daireyi online inceleyin
Çevrimiçi tur rezervasyonu yapın
Yekta Team
Sibel Kaya
Sibel Kaya
Satış Temsilcisi
Türkçe
Diğer projeler
  • Fiyat
   $ USD
   RUB
   £ GBP
   TRY
   EUR
   € 60,000
  • Alan70.5 m2
  • Toplam daire sayısı280
  • Fiyat
   $ USD
   RUB
   £ GBP
   TRY
   EUR
   € 55,000
  • Alan60 m2
  • Toplam daire sayısı72
  Yekta Blue Residence, which we will build on Mahmutlar in 1693 m2 area; 12 floors of a single block of modern design, close proximity to the sea, magnificent mountain, sea and city views are waiting for you.
  • Fiyat
   $ USD
   RUB
   £ GBP
   TRY
   EUR
   € 84,000
  • Alan132 m2
  • Toplam daire sayısı204
  Yekta Alara Park will offer its residents gardens and amenities well beyond their expectations, including a multi-use pool with Jacuzzi, children’s pool, waterslides, heated indoor pool, gym area, SPA area with Turkish bath, sauna and steam room, massage rooms, relaxing room, games room area and barbecue & ‘chill’ area.
Ücretsiz Danışmanlık

Deneyimli yöneticilere danışın

Sibel Kaya
Satış Temsilcisi
+90 (534) 355 4447
Türkçe