Euro Para Birimi
 • USD/RUB64.3903
 • GBP/RUB83.281
 • TRY/RUB10.5167
 • EUR/RUB69.548
Alanya
+18°C
1154apartmanlar on site

Yekta Plaza Residence

Proje Hakkında

Yekta Homes ailesi, uzun yıllardır yapmış olduğu projelerle dünya çapındaki müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Onların Yekta ailesine olan o güveni, satış sonrası servisimize güç vermektedir.

Yekta Plaza Residence –11 kattan oluşan tasarımıyla tamamıyla Yekta Homes inşaat firmasına özgü bir projedir. Muhteşem dağ, deniz ve şehir manzarasıyla ve modern yapısıyla Türkiye’nin en gözde tatil yerlerinden Alanya’mızın en nezih yerinde yapılmaktadır.

Yekta Plaza Residence - Kalitenin ve modern çizgilerin bir arada olduğu bir yaşam alanı sunmaktadır. İçerisinde bulundurduğu kapalı yüzme havuzu, saunası, hamamı ,buhar odası, fitnes salonu, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, aquaparkı, çalışma ofisi, dinlenme odaları, barbeküsü ve Alanya da tek olan tropikal havuzuyla siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Yekta Plaza Residence muhteşem Akdeniz sahiline sadece 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde olup aynı zamanda yemyeşil doğayla iç içedir. Dairelerimiz ferah ve kullanışlı planıyla beraber teslimatta ekstra tadilat gerektirmemektedir.

Değişkenler
 • En düşük daire m2 si:
  64.5 m2
 • Katlar:
  11
 • İnşaat başlangıcı:
  09.2015
 • Teslim tarihi:
  05.2017
 • Blok sayısı:
  1
 • Toplam daire sayısı:
  88
$ USD
RUB
£ GBP
TRY
EUR
€ 125,000
İstek detayları
Views count: 1900
Proje Özellikleri
Konum
Açık
Diğer İmkanlar
Teknik Bilgileri
Yekta Homes olarak diğer projelerimiz de olduğu gibi
YEKTA PLAZA Residence’de de en son teknoloji malzemeleri kullanmaktayız.

Bizim en önem gösterdiğimiz nokta İZALASYON- DOĞRU PLAN & BİNA TEMELİDİR."]

DUVARLAR
Binamızın dış cephesinde Harç Cepli Blok Bims 19cm lik malzeme kullanılmaktadır.

52 db ses yalıtımı sağlayıp aynı zamanda ısı yalıtımı da yapmaktadır. TSE onaylı depreme dayanıklı malzemedir.
Binamızın iç cephesinde kullandığımız Blok Bims adı verilen 19cmlik 52 db ses yalıtımı sağlayan Türkiye’deki ilk ULUSAL TEKNİK ONAY belgeli üründür. Bu malzeme ile yan yana gelen dairelerin birleşmesinde kullanıyoruz.
Dairenin oda bölmeleri Yatay delikli 13,5 cmlik Tuğlalarla örülmektedir. Malzemenin hafifliği sayesinde binamıza ekstra yük getirmez ve TSE onaylı olup A1 SINIFI YANMAZ ÜRÜNDÜR."]

MUTFAK & BANYOLAR
Tezgahlarımız mermer olup dolaplar highglass malzemeden yapılmaktadır.

Kullanılan bataryalar ise paslanmaz krom malzemeden üretilmiştir."]

BİNA İÇİ MERDİVENİ VE BALKONLAR
Bina merdivenlerimiz mermerden yapılmış olup aynı mermerleri balkonlarımızda da kullanmaktayız.

Balkonlarımızda kullanmış olduğumuz mavi cam alüminyum doğrama ferah bir ortam oluşturmaktadır."]

YER & TAVAN
Daire içi tabaninda 45*45 lik seramik kullaniyoruz.

bi̇na iç kismi ve daire içleri komple asma tavan yapilmiştir. kat aralarinda ses ve isi i̇zolasyonu yapilmiş olup iki kat arasindaki ses geçişi engellenmiştir."]

PENCERE & KAPILAR
Pencerelerimiz çift camlı olup ısı ve ses yalıtımlıdır.

Aynı zamanda çift taraflı açılabilme özelliğine sahiptir. Daire giriş kapılarımız 25 noktalı kilit sistemli çelik kapı kullanılmıştır. Daire içi oda kapıları ise Amerikan kapı yapılmıştır."]

İNŞAAT TEMELİ
Temel başlangıcı yerin 5 metre altından başlamaktadır.

Açılan çukurun içerisine kaya parçalarıyla dolgu yapıldıktan sonra dozer ve silindir yardımıyla preslenmiştir. 140cmlik temel duvarı örüldükten sonra içerisine 2 kat izolasyon yapılmıştır ve drenaj sistemi kurulmuşur.18mmlik demirlerle temel örümceği atıldıktan sonra 120 cmlik betonla temeli sağlamlaştırılmıştır. Temel perde duvar likit mebranla izolasyon işlemi güçlendirilip 4cmlik strafor yardımıyla korunmuştur."]

Ücretsiz İnceleme Turu

Yekta Homes uzmanları ile Alanya ‘da ücretsiz inceleme gezisini kullanın

YEKTA HOMES, uzun yıllar boyunca müşterilerle birlikte çalışarak, bir müşteriye mülk satın almanın en iyi yolunun, herkesin istek ve tercihlerine göre ayrı ayrı planlanan ve organize edilen bir inceleme gezisi olduğundan emin oldu.

Request
Yekta Team
Sibel Kaya
Sibel Kaya
Satış Temsilcisi
Türkçe
Diğer projeler
  • Fiyat
   $ USD
   RUB
   £ GBP
   TRY
   EUR
   € 159,000
  • Alan86.9 m2
  • Toplam daire sayısı48
  The construction of Yekta Queen Residence will be conducted using the most advanced and modern technology in the construction industry, and with environmentally sound construction materials. The development offers cozy one bedroom apartments, comfortable and spacious two bedroom apartments, as well as luxurious and unique penthouse apartments containing two or three bedrooms.
  • Fiyat
   $ USD
   RUB
   £ GBP
   TRY
   EUR
   € 128,000
  • Alan53 m2
  • Toplam daire sayısı110
  This residential complex is built on a 4.373 m2 plot, and the buildings are surrounded by beautiful landscaped garden. In Yekta Towers you can enjoy life all year round.
  • Alan70 m2
  • Toplam daire sayısı40
  Yekta Atilim III Residence is a place of spellbinding luxury in a glamorous location, where comfort and contemporary amenities come together.
Ücretsiz Danışmanlık

Deneyimli yöneticilere danışın

Sibel Kaya
Satış Temsilcisi
+90 (534) 355 4447
Türkçe