Euro Para Birimi
 • USD/RUB93.6222
 • GBP/RUB116.7428
 • TRY/RUB2.8962
 • EUR/RUB99.7264
Alanya
+21°C
2281apartman on site

Yekta Golden Valley

Kat seçiniz
Blok
E
D
C
A
Kat
Proje Hakkında

YEKTA GOLDEN VALLEY

Denize yakın özel bir konut kompleksi!. Proje, yeni bir yaşam standardı için gerekli olan her şeyi bir araya getiren benzersiz bir projedir - dışı güzel ve içerisi inanılmaz derecede rahat.

Oba bölgesinin tüm komplekslerinden farklı. Şehir merkezine yakınlığı ve her zaman çok gerekli olan tüm ihtiyaçlara erişimin kolaylığını burada hissediyorsunuz. Yürüme mesafesinde anaokulları, okullar, eğlence yerleri, süpermarketler, sağlık tesisleri, restoranlar ve oyun alanları bulunmaktadır.

Bu konum tesadüfen seçilmedi - büyük bir şehrin olanaklarına sahip sakin bir yer.

"YEKTA GOLDEN VALLEY" Alanya'nın en iyi plajlarından birinin yakınında yer almaktadır – plaja sadece beş dakikada ulaşılabilir.

Herkese uygun bir proje düşündük: Hem çocuklu aileler hem de genç çiftler için uygun. Bu amaçla komplekste beş adet az katlı bina, yer altı otoparkı, yüzme havuzları ve barbekü alanı ile eksiksiz bir altyapıya sahip, lüx kapalı alanlar ve rekreasyon alanları tasarlandı.

Eşsiz konut kompleksi "YEKTA GOLDEN VALLEY" herkes için kusursuz bir yapı. Kompleksin kartviziti, her metrekaresinin özenle değerlendirildiği ve ergonomik yerleşimlerin yanı sıra şirketin en iyi fikirleri ve uzun yıllara dayanan tecrübesidir.

Kendinizi olabildiğince rahat hissedeceğiniz avlu-bahçe lüx peyzaj tasarımına sahip, bakımlı dış mekan olanaklarına, kayıtsız kalamayacaksınız.

10.140 metrekarelik bir alanda sadece 124 daire yer alacak, bu da sitede herkes için yeterli alan olacağı anlamına geliyor.

Değişkenler
 • Katlar:
  6
 • İnşaat başlangıcı:
  03.2023
 • Teslim tarihi:
  05.2025
 • Blok sayısı:
  5
Başlayan Fiyatlar € 199,000
İstek detayları
Views count: 12949
Proje Özellikleri
Diğer İmkanlar
İç donanım
Sosyal Tesis Olanakları
Proje kat planları
Odalı
1+1
2+1
3+1
4+1+
Göster
Online turumuzla alacağınız daireyi ziyaret edin
İlgilendiğiniz dairenin ve bu dairenin bulunduğu projenin ilerleyişini göstermek için canlı bir inceleme turu düzenleyeceğiz
Size uygun bir daire seçin
Online tur ile rezervasyon formunu doldurun
Sizin için uygun olan bir zamanda bir daireyi online inceleyin
Çevrimiçi tur rezervasyonu yapın
Yekta Team
Sibel Kaya
Sibel Kaya
Satış Temsilcisi
Diğer projeler
Ücretsiz Danışmanlık

Deneyimli yöneticilere danışın

Sibel Kaya
Satış Temsilcisi