Euro Para Birimi
  • USD/RUB64.3903
  • GBP/RUB83.281
  • TRY/RUB10.5167
  • EUR/RUB69.548
Alanya
+19°C
1154apartmanlar on site

Kredi Süreci

Yekta Homes, ipotekle bir daire satın almanıza yardımcı olacaktır. Bu yöntem gayrimenkul sahibi olmak isteyenler için iyi bir çözüm. Şirketimiz uzmanları, bankalardan doğru kredi teklifini bulmanıza ve en uygun koşulları sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bizimle bankalardan kredi ile mülk satın almak kolaydır!

Devam eden projelerimizde şirket bünyesinde yaptığımız faizsiz ve vade farksız taksitlerden yararlanabileceğiniz gibi, bitmiş projelerimizde banka kredisi kullanabilirsiniz. En uygun kredi koşullarını sizin için araştırıyor ve süreci yine sizin için sonuna kadar takip ediyoruz.

Öncelikle Türkiye’den konut kredisi kullanabilmeniz için, yurt dışında yaşıyor dahi olsanız, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekir. Vatandaş olmayanlar için, Türkiye Cumhuriyeti’nin vermiş olduğu yabancı kimlik numarası ile başvurunuzu yapıyoruz

Bankalar devam eden projelerde projenin %80 inin bitmiş olması koşulu aramaktadırlar .Bitmiş olan projelerde ise TC vatandaşlarına exper raporunun %75 i TC vatandaşı olmayanlara ise exper raporunun %60’ı oranında kredi kullandırmaktadırlar.

TC Vatandaşları için bankalarda konut kredisi başvurusunda istenen belgeler

TC Vatandaşı olup yurtdışında yaşayanlar

TC Vatandaşı olmayanlar için bankalarda konut kredisi başvurusunda istenen belgeler

Uzun süredir deniz kenarında kendi dairenizi hayal ediyorsanız, ancak henüz satın almak için yeterli para biriktirmediyseniz, lütfen bizimle iletişime geçin! Size kaliteli konut kompleksleri sunacağız ve karlı bir kredilendirme için  yardımcı olacağız! Bizi arayın! 00905327220000