Deniz manzaralı lüx daireler

 

Yekta Alara Park Proje ilerleyişi

1 hafta Önce

B bloğun karkası tamamlandı ve bütün iç dış duvarları örüldü. A blok dış cephe sıvası tamamlandı. A ve C bloğun elektirik tesisat döşemesi tamamlandı. 

3 Ay önce

A ve C Blok karkası hazır olup iç dış duvarlar örüldü. A blok dış cephe sıvasının 1/4 ü tamamlandı. Blok 9. kat tabliyesi atıldı ve 3. kata kadar iç dış duvar örümü yapıldı.

6 Ay önce

A ve C bloğun 8.kat tabliyesi atıldı ve B bloğun zemin kat sosyal alanı oluşturuldu.

10 Ay Önce

Alara Park projemizin A ve C blok temel atımı başlamıştır.

Yekta Homes Hakkında

11
Tamamlanan Projler
600
Teslim Edilen Daireler
1800+
Mutlu Müşteri

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

15 Senelik Tecrübe
En iyi ödeme seçenekleri
Binalarımın Yönetimi Bünyemizde
Küçük miktarlı bina aidatları

Sizden Gelen Yorumlar

Yekta Homes'ta bir daire satın almaktan gerçekten keyif aldık. Mahmutlar semtinde, IN+ kompleksi içinde yer alan daire, mükemmel düzen ve güzel sonlandırma ile 7 dakika denizden yürüyüş mesafesindedir. Aynı fiyata benzer teklifler, bulamadık. İşbirliği çok keyifli geçti. Yekta Homes'u uygun fiyatlarla iyi bir ev arayan herkese tavsiye ediyoruz

Vladimir K.

Yekta Homwa yüksek kaliteli evler sunuyor. Her zaman nazik hizmet, özenli yöneticiler, kişisel trekking. Kaliteye, rahatlığa, güvenirliliğe değer veriyorsanız, Yekta Homes'tan evler seçin. Alara Park Residence kompleksine yatırım yaptım. Yönetici Alina ile anlaşmaya yardımcı oldu!

Anatoly K.

Bizim için Yekta Homes arasındaki fark, onların en yüksek hizmet ve müşterilere özel bir tutum. Karmaşık Yekta Plaza'da plaja beş dakika mesafede 1 + 1, 64.5 m. Şirketin çalışanları hemen kendilerine, en uygun şartlara ve birçok ek hizmete sahipler. Bu tutum çok güzel! En önemlisi, tüm bunlar sadece kelimeler değil. Şirket sözlerini gerçekten yerine getiriyor. Bu atmosferde, gayrimenkul satın almak bir tatile dönüşüyor! Diğer tüm koşullar ile Yekta Homes'u seçin! Pişman olmayacaksın!

Tamara I.

Yekta Homes ile olan işbirliği deneyimimiz, bunun en güvenilir ve profesyonel şirket olduğunu söylememize olanak sağlıyor. Servis - en üst düzeyde. Herhangi bir sorunuz hızlı, basit ve bizim için avantaj ile çözülür. Paramız için endişeliydik, çünkü onlara çok sıkı çalışmalarda bulundular, ama şimdi Yekta Homes'tan gayrimenkul yatırımı yaptıklarından çok memnunuz.

Valery ve Xenia

inceleme gezisi

 
Gidiş geliş uçak bileti
 
 
Havaalanı transferi
 
 
Konaklama
 
 
Yöresel yemeklerin tadımı
 

Projelerimiz

Neden Alanya?

Daire fiyatlarının Türkiye deki diğer illerden uygun olması
Yaz mevsiminin en uzun yaşandığı yer ve yılın 300 günü güneş olması
Ekolojinin çok iyi olması 200 km çapında etrafında fabrika yok.
Sağlık turizminin gelişmiş olması
Mavi kart ile kolay emlak alımı
Suç oranı bakımından düşük olması

Bizden Haberler

Yekta Alara Park inşaatı tamamlandı!
Yekta Homes Plajı Hizmete açıldı

Gürses Group

Gürses Ailesi tarafından temelleri atılan Gürses Şirketler Grubu, mücevherat - değerli taşlar - Kuyumculuk, beyaz eşya, elektronik, mobilya, otomotiv, finans, akaryakıt, turizm, inşaat ve emlak sektörlerinde faaliyet göstermektedir.